Nieśmiertelnik jako forma identyfikatora dla dziecka

0
156
Nieśmiertelnik jako forma identyfikatora dla dziecka

Wielu rodziców ma spore obawy, kiedy ich dzieci zaczynają samodzielnie poruszać się po mieście lub wyjeżdżają gdzieś bez nich. Nawet wycieczka szkolna lub kolonie, które organizowane są przez grono pedagogiczne mogą wzbudzać strach. W szczególności nieuważne dzieci mogą zgubić się w tłumie i dostarczyć wszystkim wiele zmartwień. Dobrze jest zadbać o to, aby maluch miał zawsze przy sobie identyfikator, dzięki któremu osoba dorosła będzie go w stanie zidentyfikować i szybko powiadomić jego rodziców.

Wykorzystanie nieśmiertelnika – jako identyfikatora dla dziecka

Wykorzystanie nieśmiertelnika - jako identyfikatora dla dzieckaNieśmiertelnik w takiej roli to doskonały sposób. Można go nosić na szyi na łańcuszku lub zdecydować się na wersję w formie bransoletki. Taką biżuterię dziecko ma zawsze przy sobie i z powodzeniem może się w niej myć. Nawet jeżeli maluch zgubi się w innym kraju i nie będzie znał języka – wystarczy, że pokaże swój nieśmiertelnik. Dzięki temu, że treści są na nim wybijane, a nie grawerowane, są na stałe utrwalone i nie zmywają się, ani nie wycierają.

Jakie informacje umieścić na nieśmiertelniku?

  • imię i nazwisko dziecka,
  • jego adres,
  • imiona rodziców,
  • ICE- czyli numery telefonów alarmowych do najbliższych osób,
  • informacje o alergiach i ewentualnych chorobach.

Są to najważniejsze informacje, dzięki którym można dziecku zawsze pomóc i szybko skontaktować się z jego bliskimi, aby nie musieli się martwić.

Nieśmiertelnik jako modny element stylizacji

Taki nieśmiertelnik z pewnością spotka się z akceptacją każdego dziecka. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki chętnie wybierają dzisiaj takie ozdoby, ponieważ są promowane przez celebrytów i ich idoli. Nieśmiertelniki Engrave.pl doskonale pasują do modnej, sportowej odzieży. W wielu sytuacjach taka ozdoba jest niewidoczna, a więc można ją skomponować praktycznie z każdym strojem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj