Tarchomin – dzielnica dla rodzin i dla singli.

0
72
Tarchomin - dzielnica dla rodzin i dla singli.

Wybór mieszkania to jedna z trudniejszych decyzji pojawiających się w życiu człowieka. Prędzej czy później każdy musi się z nią zmierzyć. Rynek sprzedaży mieszkań przepełniony jest przeróżnymi ofertami. Warto więc dobrze się zastanowić nad potrzebami i wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.

W zależności od etapu życia człowieka zmieniają się jego wymagania i preferencje. Świeżo upieczeni studenci, będą szukać małych, ale własnych czterech kątów, z dobrym dostępem do rozrywki. Rodziny z dziećmi postawią na coś większego, blisko zieleni i placów zabaw. Apartamenty Nowy Tarchomin posiadają w ofercie zarówno mieszkania dla singla lub pary, jak i dla kilkuosobowej rodziny.

APM Development – https://tarchomin.apm-development.com.pl/ – oddaje do dyspozycji klienta nowoczesne kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz największe – czteropokojowe. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon lub przestronny taras. Oprócz preferencji metrażowych ważny jest wybór okolicy, w której wymarzone mieszkanie ma się znajdować.

Białołęka to jedna ze spokojniejszych i jednocześnie najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Charakteryzuje się świetną infrastrukturą, dobrą komunikacją i atrakcyjnymi cenami. Łączy wszystkie udogodnienia dużej metropolii ze spokojem i ciszą małego miasteczka. Dojazd do Centrum nie stanowi żadnego problemu, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Rodziny z dziećmi docenią położone w pobliżu kompleksy leśne, parki i rezerwaty przyrody. Dla lubiących aktywność fizyczną dużym plusem będzie obecność klubów sportowych, basenów i ścieżek rowerowych.

W niedalekiej odległości znajdują się:

  • Centrum Handlowe Galeria Północna,
  • Ikea,
  • Decathlon,
  • markety,
  • restauracje i kawiarnie.

Jest to również ogromny wybór przedszkoli i szkół, prywatnych oraz publicznych. Cały potencjał dużego miasta znajduje się na wyciągnięcie ręki. Tarchomin – Białołęka to popularne miejsce do zakupu mieszkania. Z każdym rokiem planowane są nowe inwestycje, które z powodzeniem podnoszą jakość i prestiż okolicy. Pomimo stawania się coraz bardziej atrakcyjnym punktem na mapie stolicy, ceny mieszkań utrzymują się na dosyć niskim poziomie. Potrafią być kilkukrotnie niższe niż te w centralnych dzielnicach Warszawy. Wszystko to sprawia, że Tarchomin jest świetnym rozwiązaniem dla każdego.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here