Do pracy, do szkoły, a może na uczelnie? Butelka wielokrotnego użytku sprawdzi się wszędzie!

Sposób na smaczną wodę, gdziekolwiek jesteś? Butelka filtrująca! To rozwiązanie, które udowodni ci, że jedna decyzja może znacząco zmienić twoje życie. Sięgnij po nią już dziś, zadbaj o siebie, zadbaj o środowisko. Brzmi nieźle? Dowiedz się więcej.

Butelka wielokrotnego użytku – rozwiązanie na każdą okazję

Dlaczego warto sięgnąć po butelkę z filtrem? Ponieważ jest ona nie tylko wyjątkowo trwała, lekka, ale i poręczna, dzięki temu możesz mieć ją zawsze przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Została stworzona dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny styl życia, a przy okazji cenią sobie odpowiednie nawodnienie organizmu. Każda butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa), który nie tylko usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, podwyższa jej pH (alkaliczna woda to doskonałe wsparcie w walce z zakwaszeniem organizmu), ale również pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie magnez i wapń). Zapamiętaj! Filtr węglowy należy, wymieć co miesiąc, aby zapewnić sobie pełne spektrum działania. Jak działa butelka wielokrotnego użytku? Wystarczą trzy kroki:

1) odkręcasz ustnik z filtrem

2) nalewasz wodę kranową

3) zakręcasz ustnik z filtrem węglowym

Już po chwili możesz cieszyć się smaczną filtrowaną wodą kranową. Brzmi nieźle? Dowiedz się, co jeszcze możesz zyskać. Butelka filtrująca nie tylko wygoda, ale równie doskonały sposób na oszczędność, ponieważ dzięki niej nie będziesz musiał już sięgać po wodę butelkowaną ze sklepu, tym samym obniżasz koszt za litr wody do kilku groszy. Ale to nie wszystko! Butelka wielkokrotnego użytku zadba nie tylko o twój komfort, ale pomoże ci również zatroszczyć się o środowisko. Jak? Nie będziesz musiał już kupować butelkowanej wody sklepowej najczęściej sprzedawanej w jednorazowych opakowaniach. Sięgnij po to niezwykłe rozwiązanie i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości!

Butelka z filtrem – dowiedz się więcej

Chcesz „sprawić” sobie butelkę z filtrem, ale nie wiesz, którą wybrać? Poznaj pierwszą butelkę wyprodukowaną w Polsce z wytrzymałego Tritanu®. Butelka ta została zaprojektowana i stworzona przez polską markę Dafi. Dlaczego warto po nią sięgnąć?:

– butelki z filtrem w idealnej pojemności (0,5 l – sprawdzi się w szkole, na spacerze lub 0,7 l – sprawdzi się na siłowni, podczas podróży)

– butelka posiada szczelne zamknięcie, które chroni przed zabrudzeniem

– onetouch, przycisk szybkiego otwierania

– szeroki otwór to łatwego napełniania butelki

– hipoalergiczny ustnik

– wygodna rurka

– naturalny filtr węglowy

– wygodny uchwyt

Butelka filtrująca – gdzie może ci się przydać? (krótkie podsumowanie)

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– podczas aktywności

– na spacerze

– podczas podróży

– na treningu

Zainteresowany? Butelka wielokrotnego użytku czeka na ciebie na stronie dafi.pl/czy-butelka-filtrujaca-jest-wielokrotnego-uzytku/. Wejdź, dowiedz się więcej i każdego dnia korzystaj z jej możliwości. Stań się początkiem zmiany na lepsze, zacznij od wody!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]