Topowe gadżety na 18 urodziny

0
107
Topowe gadżety na 18 urodziny

Zastanawiasz się, w jaki sposób zorganizować swoje 18ste urodziny? Jesteś we właściwym miejscu. Organizacja 18 urodzin to przede wszystkim świetna zabawa. A przy tym okazja do spotkania z gronem najlepszych przyjaciół. Poniżej przedstawiam kilka pomysłów na oryginalne dekoracje przy użyciu świetnych dodatków.

Gadżety na 18 urodziny

Dekoracje i potrzebne akcesoria będą się zasadniczo różniły, jeśli weźmiemy pod uwagę płeć solenizanta. Dla chłopaka świetnie sprawdzi się koszulka ze śmiesznym napisem lub ulubionym zwrotem. Do tego można dopasować kapelusz, na którym będą królowały cyferki 1 i 8. Świetnie wygląda również krawat w takim samym stylu. Taki strój z pewnością wyłoni z tłumu najważniejszą osobę tego wieczoru. Z kolei dla dziewczyny pięknie będzie się prezentować szarfa. Można na niej umieścić imię solenizantki lub inny ciekawy zwrot. Szarfę warto wybrać w żywym, wyróżniającym się kolorze. Dzięki temu nikt nie będzie szukał solenizantki pośród tłumu gości.

Dekoracje na 18 urodziny

W przypadku dekoracji warto pomyśleć zarówno o tych większych, jak i o tych w formie detali. Najczęstszą formą dekoracji jest zestaw przygotowany specjalnie pod tą okazję. W jego skład wchodzą balony, banery, balony w formie cyferek czy girlanda. Wybór zależy od jego wielkości i ilości produktów. Ważna jest także kolorystyka. Świetnie do tego łączy się konfetti. Można je wystrzelić podczas śpiewania sto lat czy krojenia tortu. Ciekawą dekoracją może być taśma z cyfrą 18. Można ją rozwiesić przy wejściu na salę. Zadaniem solenizanta będzie jej przecięcie. Może być symbolem przekroczenia dorosłego życia i rozpoczęciem imprezy. Na stole pięknie zaprezentuje się bieżnik z cyfrą 18. Można do tego dołączyć serwetki z tym samym motywem. Warto pomyśleć o tematycznej zastawie stołowej. W skład najczęściej wchodzą talerze, kubeczki czy słomki do picia. To również świetne gadżety na osiemnastkę.

Śmieszne gadżety na 18 urodziny

Tutaj internet i sklepy wręcz pękają w szwach. Może to być np. okładka magazynu ze zdjęciem solenizanta czy butelka alkoholu ze zdjęciem. Świetnie rozbawi pudełko niezbędnik. W jego skład wchodzi pełno drobnych upominków z m.in. herbatka, cukierki, mydełko czy przekąski. Tak naprawdę warto umieścić wszystko, co przydatne i śmieszne. Można dołączyć do tego ciekawe opisy zawartych produktów. Śmiesznym gadżetem na 18 urodziny może być również miernik trzeźwości lub fartuch kuchenny. Można na nim umieścić personalizowane teksty lub ulubioną postać z kreskówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj